a a a  
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]

e-Kronika

Popis klasy gitary

Kategoria: Koncerty i wydarzenia szkolne Data: 19 grudnia 2022, Miejsce: SP1

W wydarzeniu udział wzięli:

  • Michał Broda, IB - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Antoni Gidaszewski, I - czteroletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Izabela Urszula Kieńska, I - czteroletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Piotr Krawczyński, IV - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Marianna Kremer, II - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Aleksandra Kurek, IV - czteroletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (fortepian dodatkowy, gitara)
  • Julita Nowacka, II - czteroletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Lena Różyński, VI - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (fortepian dodatkowy, gitara)
  • Bartosz Paweł Strzelczyk, II - czteroletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Julia Szulc, I - czteroletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Aleksandra Szymczak, III - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Zuzanna Talaga, IA - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)
  • Jakub Wojtaszek, IB - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Tadeusz Karolczak (gitara)