e-Kronika
I Ogóplnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. im Wiłkomirskich - duet skrzypcowy
Kategoria: Osiągnięcia
Data: 12 maja 2019, Miejsce: Łódź
W wydarzeniu udział wzięli:
- Antoni Grzybek, III - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Grażyna Morawska (skrzypce), nagroda: II nagroda
- Elena Wrzeszcz, III - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Grażyna Morawska (skrzypce), nagroda: II nagroda



