e-Kronika
I Ogóplnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. im Wiłkomirskich - duet klarnetowy
Kategoria: Osiągnięcia
Data: 12 maja 2019, Miejsce: Łódź
W wydarzeniu udział wzięli:
- Wojciech Peregrym, V - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Sławomir Morawski (klarnet), nagroda: wyróżnienie
- Kaja Wrzeszcz, V - sześcioletniego cyklu nauczania, mgr Sławomir Morawski (klarnet), nagroda: wyróżnienie



